NUK Chůvička Eco Control Audio Display 530D+

Kód: 8553
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: NUK
1 690 Kč –21 %
nuk eco control audio display 530d 1 l
1 690 Kč –21 % 1 320 Kč
Skladem (1 ks)

NUK Eco Control Audio Display 530D+, digitální dětská chůvička s displejem, s režimem Eco-Mode a Full Eco-Control

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
u objednávky nad 2000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
TRVALE UZAVŘENA
vydejky
Přes 5000 výdejních míst
po celé ČR díky Zásilkovně

Detailní popis produktu

    • Digitální dětská chůvička s displejem, provozní doba 18 hodin (maximálně), přenosná rodičovská jednotka, upozornění na vybité baterie
    • Eco-mode režim: 100% bez vysokofrekvenčního vyzařování během spánku dítěte
    • Funkce Full-Eco-Control: upozorní rodiče, když je přístroj mimo dosah nebo se přeruší spojení, také i v režimu  Eco-mode
    • Funkce Intercom, spolehlivý digitální FHSS přenos signálu, nastavitelná citlivost hladiny zvuku, optický ukazatel hladiny hluku
    • Kontrola pokojové teploty, zobrazení času, svítilna, vibrační alarm, noční světlo, ukolébavky, zvuky přírody, funkce hledání

Digitální dětská chůvička s režimem Eco-mode a Full-Eco-Control: bezpečné monitorování vašeho dítěte

Spánek během dne a klidné noci poskytují vašem dítěti důležitý odpočinek po celodenní vzrušující aktivitě. Samozřejmě, že klid a pohoda vašeho malého miláčka musí být vždy na prvním místě. Chcete-li zjistit, zda dítě v klidu spí, může vám dětská chůvička posloužit jako jednoduché a bezpečné řešení. S naší chůvičkou NUK Eco Control Audio Display 530D+ můžete snadno monitorovat fáze spánku vašeho dítěte – i když nejste v jeho blízkosti.

Funkce této digitální dětské chůvičky od společnosti NUK zahrnují integrovaný ekologický režim (Eco-mode), který snižuje míru vyzařované energie v místnosti, když vaše dítě spí. Pokud je ekologický režim aktivován, místnost je 100% bez vysokofrekvenčního záření a vaše dítě tak není vystavováno zbytečnému elektronickému smogu. Kromě toho funkce Full-Eco- Control dětské chůvičky kontroluje spojení mezi dvěma jednotkami a spolehlivě vás informuje, zda váš malý snílek pláče, došlo k přerušení spojení nebo je překročen dosah přístroje. Můžete tak být zcela v klidu a sledovat spánek svého malého zázraku.

Po pocit jistoty: dětská chůvička s displejem, nočním světlem a pokojovým teploměrem od společnosti NUK

Díky přehledně uspořádanému displeji rodičovské jednotky s režimem úspory energie můžete snadno sledovat nastavení a upravovat je podle potřeby. Můžete také nastavit hlasitost, kontrolovat úroveň nabití baterie nebo použít zobrazení času a sledovat, jak dlouho vaše dítě spí.

Pokud dítě neusne ihned, máte k dispozici čtyři ukolébavky nebo uklidňující zvuky přírody, které vám pomohou vaše dítě ukolébat a uspat. Díky funkci interkomu můžete rovněž chlácholit a uklidňovat své dítě na dálku. Pokud chcete zkontrolovat, zda je vše v pořádku, aniž byste rozsvěcovali hlavní světlo v místnosti, pomůže vám integrovaná funkce svítilny najít bezpečnou cestu ve tmě. Měkké noční osvětlení dětské jednotky rovněž poskytuje lepší orientaci a vašemu dítěti dává pocit bezpečí a jistoty. Pokojová teplota je rovněž jedním z parametrů, které určují, jak klidný a tvrdý bude spánek vašeho dítěte. Teploměr dětské chůvičky nepřetržitě zobrazuje pokojovou teplotu a upozorní vás, když teplota vzroste nebo klesne pod stanovený limit.

 

Digitální dětská chůvička – pro spolehlivé spojení s vaším dítětem

Digitální technologie FHSS zajišťuje spolehlivý, čistý a bezproblémový přenos signálu tak, aby vám neunikl žádný zvuk a mohli jste opustit dětský pokoj s jistotou, že vaše dítě spí. Digitální dětská chůvička od společnosti NUK vám poskytuje větší flexibilitu: s dosahem do 250 metrů a bezdrátovým provozem rodičovské jednotky můžete vykonávat svou každodenní práci, užívat si čtení knihy nebo trávit čas odpočinkem. Dobíjecí LiPo baterie mají maximální provozní dobu až 18 hodin, takže dětskou chůvičku nemusíte neustále dobíjet. Pokud byste rodičovskou jednotku snad někam založili, integrovaná funkce hledání (pípnutí, které lze aktivovat z dětské jednotky) vám pomůže ji snadno najít.

Digitální dětská chůvička Eco Control Audio Display 530D+ od společnosti NUK: pro lepší pochopení potřeb vašeho dítěte

Indikátor úrovně zvuku s pěti LED diodami je obzvláště vhodný pro vizuální zobrazení zvuků v dětském pokoji. Tato funkce je užitečná zejména v případě, že jste nastavili hlasitost rodičovské jednotky na velmi nízkou úroveň nebo ji zcela vypnuli. Čím větší počet LED diod vidíte, tím intenzivněji vaše dítě pláče. Citlivost přenosu může být nastavena na požadovanou úroveň. Pokud je citlivost nastavena na nízkou hodnotu, dětská jednotka reaguje pouze na velmi hlasité zvuky. Pokud je citlivost nastavena na vysokou hodnotu, jsou přenášeny i ty nejslabší zvuky, jako například „broukání“. Citlivost přenosu může být nastavena na čtyři úrovně. Při každém z těchto nastavení se automaticky aktivuje ekologický režim, jakmile vaše dítě usne. Funkci citlivosti přenosu lze rovněž vypnout, aby bylo možné přenášet všechny zvuky nepřetržitě. V tomto případě (úroveň 5) je ekologický režim rovněž vypnut. K dispozici je možnost zapnutí vibračního alarmu, abyste vždy věděli, že se v dětském pokoji něco děje.

Otázky a reklamace

Připravili jsme speciální servisní středisko poprodejních služeb pro dětské chůvičky NUK:

Pokud budete mít jakékoliv otázky či reklamace, můžete nás kontaktovat prostřednictvím webových stránek www.NUK-service.com nebo telefonicky na čísle 02163 / 3890 46 99*.

* Toto číslo platí pouze pro volání v Německu. Platí poplatky pro místní volání. Další kontaktní informace pro jiné země naleznete na našich webových stránkách nebo v uživatelské příručce.

Součásti balení:

– 1 dětská jednotka (pro dětský pokoj)

– 1 rodičovská (mobilní) jednotka (pro rodiče)

– 2 napájecí adaptéry

– 1 dobíjecí baterie

 

Prostudujte si dodanou uživatelskou příručku.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝPRODEJ SKLADU - všechno musí pryč
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: