Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)

Kód: 8645
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
519 Kč
Skladem

Mléčná výživa v prášku. Potravina pro zvláštní výživu od ukončeného 24. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
u objednávky nad 2000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
TRVALE UZAVŘENA
vydejky
Přes 5000 výdejních míst
po celé ČR díky Zásilkovně

Detailní popis produktu

Mléčná výživa v prášku. Potravina pro zvláštní výživu od ukončeného 24. měsíce.

Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka. Určeno pro děti od dvou let. Obal je plně recyklovatelný.

Benefity:

 • Z plnotučného mléka s přirozeným obsahem mléčného tuku
 • Oligosacharid mateřského mléka (3´GL)
 • Prebiotika GOS a FOS
 • Obsahuje DHA
 • DHA rostlinného původu
 • Esenciální mastné kyseliny (ALA a LA)
 • Obsahuje vitamíny C a D
 • Obsahuje jód
 • Bez palmového oleje, bez rybího tuku a bez sóji
 • Vyrobeno bez použití GMO
 • Příjemná mléčná chuť

Vlastnosti:

 • Obsahuje 0,57 g mléčného tuku na 100 ml připravovaného mléka
 • 3´galaktosyllaktóza je oligosacharid mateřského mléka, patřící do skupiny HMO (Human Milk Oligosaccharides) a přirozeně se vyskytující v mateřském mléce
 • DHA při denním příjmu 100 mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců
 • Dle požadavku legislativy veškerá pokračovací mléka obsahují DHA, ALA, LA vitamíny C, D a jód
 • Z mikrořas Schizochytrium sp.
 • Ecenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí. Příznivého účinku lze dosáhnout při příjmu 2 g kyseliny α-linolenové (ALA) a 10 g kyseliny linolové (LA) denně
 • Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému
 • Jod přispívá k normálnímu růstu dětí
 • Certifikováno. Geneticky modifikované složky/suroviny (dle legislativy) nebyly použity v jakékoliv fázi výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, od kterých je mléko získáváno

Dávkování

1 zarovnaná odměrka (4,6 g prášku) na 30 ml vody (odpovídá 91 kJ / 22 kcal)

Množství vody na 1 dávku:
90 ml /180 ml
Počet odměrek na 1 dávku:
3 /6
Množství připravovaného mléka
100 ml /200 ml

Kendamil Premium 4 HMO+ = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky (13,8 g prášku).

Upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy Vašeho dítěte. Kendamil Premium 4 HMO+ je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce a měl by tvořit pouze součást jejich smíšené a vyvážené stravy. Při krmení z lahvičky zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zoubky, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Pečujte o hygienu ústní dutiny dítěte, především před spaním. Dodržujte pokyny pro přípravu, krmení a skladování, jinak ohrozíte zdraví dítěte. Není určeno pro děti do 12 měsíců. Po přípravě každé dávky balení pečlivě uzavřete. Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno, a ani cokoliv jiného. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté ji zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.

Příprava

Před otevřením víčka vždy zkontrolujte, zda není ochranný klip poškozený. Pokud byl poškozen, mléko nepoužívejte. Odstraněný ochranný klip a folii ihned zlikvidujte tak, aby byly mimo dosah dětí. Umyjte si ruce a sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku. Převařte kojeneckou vodu a nechte vychladnout na cca 40 °C. Nepoužívejte opakovaně převařovanou vodu. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte do láhve s vodou odpovídající počet odměrek zarovnaných o hranu uvnitř balení (viz doporučené dávkování). Láhev uzavřete a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilizovaným dudlíkem. Před podáváním ověřte teplotu mléka na vnitřní straně zápěstí (doporučená teplota je 37 °C) a podávejte.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Nedávejte do ledničky ani nezmrazujte.

Složení

Plnotučné MLÉKO (173 g tekutého MLÉKA na 100 g prášku), laktóza (z MLÉKA) sušené odstředěné MLÉKO, rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), galaktooligosacharidy (z MLÉKA) 2,2 %, fosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, hydroxid draselný, olej z mikrořas Schizochytrium sp., olej z Mortierella alpina, askorban sodný, fruktooligosacharidy 0,16 %, citrát vápenatý, nukleotidy (cytidin-5-monofosfát, sodná sůl uridin-5-monofosfátu, adenosin-5-monofosfát, sodná sůl inosin-5-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5-monofosfátu), síran železnatý, vitamín E, síran zinečnatý, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, vitamín A, thiamin, riboflavin, vitamín B6, kyselina listová, síran manganatý, jodid draselný, vitamín K, seleničitan sodný, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny VELKÝMI PÍSMENY. Složeni se vztahuje ke sušenému stavu potraviny.

je ke sušenému stavu potraviny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: