Autosedačka set Baby-Safe 3 i-Size+Flex Base iSense+Autosedačka Dualfix 3 i-Size, Midnight Grey

Kód: 8595114456260
Neohodnoceno
Značka: BRITAX
17 380 Kč –5 %
Autosedačka set Baby-Safe 3 i-Size+Flex Base iSense+Autosedačka Dualfix 3 i-Size, Midnight Grey
17 380 Kč –5 % 16 490 Kč
Není skladem

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
u objednávky nad 2000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
TRVALE UZAVŘENA
vydejky
Přes 5000 výdejních míst
po celé ČR díky Zásilkovně

Detailní popis produktu

Set RÖMER - Autosedačka set Baby-Safe 3 i-Size+Flex Base iSense+Autosedačka Dualfix 3 i-Size

Set autosedačky Baby-Safe 3 i-Size, základny Flex Base iSense a pokračovací autosedačky Dualfix 3 i-Size. Pro děti od narození do 4 let.

Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size
Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense. Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v protisměru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní. Patentovaný mechanismus autosedačky umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte, což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkké tkaniny.

Baby-Safe iSense Flex Base
Základna Flex base iSense je použitelná s vajíčkem Baby-safe 3 i-Size a s pokračovací autosedačkou Dualfix iSense, přičemž umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Otočná funkce základny vám dovoluje natočit autosedačku směrem ke dveřím auta, což vám usnadní posazení dítěte do sedačky a jeho připoutání. U aut se skloněnými sedadly se v sedačce hlavička dítěte snadno naklání dopředu. Proto u Flex Base iSense můžete náklon sedačky nastavit až do 6 různých poloh. To vašemu dítku poskytne tu nejlepší kombinaci bezpečnosti a pohodlí. Důležitou součástí báze je opěrná noha, která zajišťuje její extra stabilitu. Pro bezpečnou instalaci ji nastavíte tak, aby odpovídala výšce, která je pro vaše auto nejlepší. Přičemž správné upevnění opěrné nohy vám potvrdí zvuková signalizace. Opěrná noha v kombinaci s bezpečnostním obloukem a systémem Pivot Link minimalizuje sklopný a rotační pohyb a dále snižuje sílu pohybu vpřed vyvíjenou na dítě v případě nehody.

Autosedačka Dualfix 3 i-size
Autosedačka Dualfix 3 i-Size odpovídá nejpřísnější evropské normě ECE R129 a je vybavena řadou inovativních bezpečnostních prvků. Optimalizovaný systém SICT INSIDE je schopný absorbovat velké množství energie při případném bočním nárazu, a ochránit tak dítě v celé jeho délce. Patentovaný systém Pivot Link poskytuje ochranu ze všech stran. Samozřejmostí je 5 bodový bezpečnostní pás, který je opatřen protiskluzovou vrstvou. Autosedačka je bohatě polstrovaná a v kombinaci s polohováním zajistí vašim nejmenším maximální pohodlí – a to i v případě delšího cestování. Plně nastavitelná opěrka hlavy zaručuje rostoucím dětem ergonomické sezení. Autosedačka disponuje i prodloužením místa na nožičky v protisměrné jízdě.

• Set novorozenecké autosedačky, základny a pokračující autosedačky
• Unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků
• Patentovaná ergonomická poloha vleže
• Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size je schválená pro letecký provoz
• Základna umožňuje otáčení o 360°a polohování
• Zvukový indikátor správné montáže opěrné nohy
• Možnost prodlužování prostoru pro nohy
• Autosedačka Dualfix 3 i-size disponuje systémem SICT INSIDE a Pivot Link pro dokonalou ochranu
• Možnost nastavení hlavové opěrky
• 5 bodový bezpečnostní pás s protiskluzovou úpravou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: